IF IT DOESN’T CHALLENGE YOU
IT DOESN’T CHANGE YOU

 

W tym roku postaw sobie jasne cele i wytrwaj w swoich postanowieniach. Jak to osiągniesz? Przychodzimy z pomocą proponując Ci udział w serii naszych wyzwań. Każdy z pięciu Challenge’y nawiązuje do wybranego elementu klasycznej piramidy CrossFit-u, czyli tego co składa się na sukces każdej osoby, która w sposób świadomy  myśli o swoim treningu.

CHALLENGE #1 NUTRITION

ZASADY:
Od 8.01 do 18.02 codziennie trzymamy się 4 żelaznych zasad
1. Spożywaj PRAWDZIWE JEDZENIE
Przez prawdziwe rozumiemy takie, które nie zostało wcześniej przetworzone/bez GMO 😉

2. Nie jedz ZA DUŻO
Nie za dużo oznacza, 3-4 posiłki dziennie bez PRZEKĄSEK i PODJADANIA

3. Jedz GŁÓWNIE WARZYWA
Każdy posiłek zacznij od dużej porcji warzyw, powinny one zawsze zajmować większość twojego talerza. Pamiętaj! Warzyw NIGDY ZA WIELE

4. Śpij PRZYNAJMNIEJ 7 godzin dziennie
Sen jest nawet WAŻNIEJSZY niż sam trening. Żadna ilość dodatkowego treningu nie jest w stanie zrekompensować negatywnych skutków braku snu.

WAŻNE!
Za utrzymanie przez cały dzień jednej z powyższych zasad jesteś w stanie zebrać 1 punkt. Całościowo każdego dnia oznacza to maksymalnie 4 punkty.
Punkty są miarą twojej determinacji w dążeniu do celu. Postaraj się uzbierać ich jak najwięcej przez 40 dni. Wielki finał 18.02.18

CHALLENGE #2 METABOLIC CONDITIONING

Każdy z Nas ma swoje słabości. Zachęcamy Cię do tego, abyś pokonał swoje i zmierzył się z kolejnym wyzwaniem CrossFit Wrocław!

 MetCon – Metabolic conditioning – w największym uproszczenniu: ćwiczenia „cardio”

Jak lepiej sprawdzić się w tej dziedzinie, niż poprzez ukończenie prawdziwego thriatlonu? Niemożliwe? Nie jesteś w stanie? Nie potrafisz?

BŁĄD!

Każdy z nas ma braki, odważ się podjąć wyzwanie bez wymówek i zwątpienia!

Zapisz się i wystartuj razem z nami http://triathlonmietkow.pl/zapisy-2018

 

CHALLENGE #3 GYMNASTICS

Trenowanie w naszym klubie to niekończąca się przygoda. Każdy wykonany WOD daje ci satysfakcję, frajdę i poczucie spełnienia. Nie istotne czy trenujesz już kilka lat czy dopiero zaczynasz to z pewnością chcesz robić te wszystkie niesamowite rzeczy, co najsprawniejsi atleci.

Chodzenie na rękach? Pierwszy Muscle Up? Żaden problem! Mamy dla ciebie propozycję nie do odrzucenia 😉

100 DNI

Tyle czasu potrzebujemy, żeby nauczyć Cię tego wszystkiego.Oczywiście sam również będziesz musiał włożyć odrobinę pracy. Sukces nigdy nie przychodzi łatwo :)