Krav Maga

Krav Maga to popularny system samoobrony powstały w Izraelu w latach ’30 XX wieku. Początkowo funkcjonował jako program wyszkolenia z zakresu walki wręcz i samoobrony dla sił zbrojnych Izraela, a w późniejszym okresie czasu został zaadoptowany również na gruncie cywilnym.

Obecnie Krav Maga funkcjonuje zarówno jako program szkolenia wojsk i służb mundurowych jak i podstawa do nauki ogólnopojętej samoobrony. W klubie prowadzimy treningi pod oficjalnym patronatem Global Krav Maga Academy

W GKMA naszym celem jest przygotowanie ludzi na radzenie sobie w sytuacjach podwyższonego ryzyka. Mowa tu o sytuacjach bezpośredniego zagrożenia życia lub zdrowia, wszelkich stresowych wydarzeniach kryzysowych, gdzie zagrożeni jesteśmy my, nasi bliscy lub osoby postronne z naszego otoczenia.

Na treningach przekazujemy specjalistyczną wiedzę i umiejętności, ale przede wszystkim wpajamy sposób myślenia zgodny z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa osobistego.

Global Krav Maga Academy zrzesza specjalistów zarówno z zakresu walki jak i psychologów i ekpertów ds. zarządzania sytuacją kryzysową. Całą tą wiedzę staramy się przekazać naszym studentom w pakiecie. Od metod prewencji i unikania sytuacji niebezpiecznych do zastosowania przedmiotów codziennych bądź własnego ciała w sposób maksymalny do ostatecznej samoobrony w razie zagrożenia życia.

Nie bądź ofiarą – To nasze hasło przewodnie.

Naszą misją jest uzbrajanie studentów w wiedzę i umiejętności, które pomogą zwiększyć szanse wyjścia z każdej niekomfortowej sytuacji. Nie sprzedajemy fikcji! Proponowane przez nas rozwiązania są proste i logiczne. Analizujemy każdy ruch, aby dostarczyć rozwiązania i techniki najbardziej optymalne biorąc pod uwagę naturalne reakcje i odruchy naszego ciała.

Sprawdź naszą ofertę i zbuduj w sobie pewność siebie, która pomoże ci nie tylko w niebezpiecznej sytuacji, ale też w życiu codziennym.

Więcej na: www.gkma.pl

Kontakt – oddział Wrocław:

Dawid Mazur – 664 360 059

[email protected]  

Karnet

Treningi odbywają się 2 razy w tygodniu

Grupa początkująca: WTORKI i CZWARTKI – godzina 19:00

Standard

120miesięcznie

dla klubowiczów crossfit wrocław

100miesięcznie