Karnety

open / open student

Nasz najbardziej uniwersalny karnet upoważniający do udziału niemalże we wszystkich zajęciach w naszym klubie (poza sekcją Powerlifting oraz zajęciami Kids). Dodatkowo nieograniczony dostęp w godzinach 6:00-16:00 i 20:00-22:00 od poniedziałku do piątku oraz w godzinach otwarcia boxa w weekendy.

GYM / GYM STUDENT

Karnet upoważniający do korzystania z całego dostępnego u nas sprzętu treningowego w godzinach 6:00-16:00 i 20:00-22:00 od poniedziałku do piątku oraz w weekendy w godzinach otwarcia boxa. W skład tego karnetu nie wchodzi udział w żadnych zajęciach.

Zawieszenie

W czasie trwania umowy można dwukrotnie zawiesić ją na czas maksymalnie 3 miesiące, zachowując przy tym status członka i gwarancję ceny. Koszt takiego zawieszenia wynosi 100 zł. Koszt miesięcznego zawieszenia wynosi 50 zł. Zawieszenie może być dokonane po wcześniejszym opłaceniu zaległych składek, jeżeli takowe istnieją. Osoby z karnetami typu Student mają możliwość wykorzystać dowolną ilość zawieszeń bezterminowych w czasie wakacji (od czerwca do października).

Wypowiedzenie

Umowa zostaje zawarta na czas nieokreślony, z 30- dniowym okresem wypowiedzenia. Umowa może być wypowiedziana przez Członka Klubu w każdym momencie, z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia. Rozwiązanie umowy musi nastąpić w formie pisemnej. Przy wypowiadaniu członkostwa, członek zobowiązany jest do zapłaty za cały okres wypowiedzenia plus za zaległe składki, jeżeli takie istnieją.

Wstąp do społeczności CrossFit Wrocław

Staraliśmy się zamieścić na stronie wszystkie informacje, które mogą Cię interesować. Jednak najlepszą wizytówką tego, co i jak robimy, będzie poczucie tego na własnej skórze. Dlatego zapraszamy Cię do Crossfit Wrocław i gwarantujemy, że będziesz pod wrażeniem! Skąd ta pewność? Wynika z faktu, że z taką siłownią jak nasza, na pewno nie miałeś do tej pory do czynienia. Pierwsze wejście jest zupełnie za darmo. Porozmawiamy, poćwiczymy i podejmiesz decyzję.

Close Menu